Historie

HISTORIE SPOLEČNOSTI EXCALIBUR ARMY

Společnost EXCALIBUR ARMY byla založená v roce 1995. Hlavní činností byl prodej vojenské munice, logistického a zdravotního vybavení, vozidel a další vojenské techniky. V roce 2000 se společnost rozrostla a začala s prodejem náhradních dílů pro vojenskou kolovou a pásovou techniku a nákladní vozidla a do portfolia přidala zbraně, munici a další vojenský materiál.

V roce 2005 byla otevřena provozovna v Přelouči. V letech 2005 až 2007 došlo k velkým opravám a investicím. V roce 2008 se do nově opravené administrativní budovy přeneslo i vedení společnosti a byla zde spuštěna nová dílna a lakovna. V roce 2012 si společnost pronajala část VOP Šternberk a v roce 2013 společnost koupila celý tento výrobní podnik, jenž má více než 60letou tradici v opravách a výrobě vojenské techniky a náhradních dílů.

Od roku 2014 je společnost součástí holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.

EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. vlastní několik dalších skladových a výrobních podniků po celé České republice a spolupracuje se širokou škálou firem a to nejen z oblasti obranného a bezpečnostního odvětví. EXCALIBUR ARMY je certifikována na ISO 9001, ISO 14001 a AQAP a je hrdým členem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky.

Areály společnosti